ÜYE GİRİŞ
EMAİL
ŞİFRE
Beni Hatırla
Şifremi Unuttum
HALA ÜYE OLMADINIZMI ?
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

guvenlik

Güvenlik Politikası
Batı Mümessillik A.Ş, alışveriş deneyiminizi keyifli olduğu kadar güvenli hale de getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır. Şirketimiz, sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır.

Maceracumhuriyeti.com’da, kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, saklanmaz ve ilgili bilgiler üçüncü birimlerle paylaşılmaz. Kredi kartı bilgileriniz, site yöneticileri dahil herhangi bir üçüncü şahıs tarafından görüntülenemez. Bu sebeptendir ki, sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgileri yeniden talep edilmektedir.

Maceracumhuriyeti.com’da, kredi kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerinizde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojiler ve en iyi servis sunucuları kullanılmaktadır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar olduğunu göreceksiniz. Bu anahtar sayesinde, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde, sitemize yapacağınız ziyaret ve alışverişiniz sırasında herhangi bir şekilde

Kredi kartı, üye bilgileri ve benzeri önemli bilgilerinizin sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinde istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından okunması ya da ele geçirilmesi önlenmiştir.

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

SSL sertifikalı online alışveriş sitemiz, Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapılarına sahip T.Garanti Bankası A.Ş, Yapı ve Kredi Bankası, İş Bankası Sanal POS'larını kullanmaktadır.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.